Adopce

Psi k adopci
momentální stav: 30 psů

Prohlédněte si seznam pejsků, kteří čekají na nový domov (někteří už několik let). Každý z nich je stručně charakterizován a vyfocen.
vyberte si z umístěných pejsků >>

chyba!!

Ve zvolené kategorii neexistuje žádný dokument

Lucky

LUCKY

2151

Petr Všetíček, PrahaLucky bydlí v útulku již dlouhou dobu a pojal jej za svůj domov. Je to pejsek vyrovnaný, dominantní a svého pánička si velmi dobře vybírá. Po svém boku potřebuje silnou osobnost, která má zkušenosti. Lucky je výborný hlídač k cizím lidem ostražitý čímž nám moc nepomáhá mu najít nový domov. Není zvyklý na děti a jeho soužití s dětmi nedoporučejeme. Bohužel není ani moc kamarádský k ostatním pejsků. Volba nového pánička bohužel tedy není jednoduchá. Jeho nový domov bychom si představovali u rodinného domu, venku na zahrádce kde by měl pejsek svou boudu a místo i sám pro sebe, když by chtěl odpočívat.

V případě zájmu podpořít našeho Luckyho a chutí stát se jeho patronem, nás kontaktujte na nášem emailu : tschulz@centrum.cz, popřípadě si můžete rovnou stáhnout formulář – Virtuální adopce a vyplněný nám jej zaslat.

Pokud se rozhodnete podpořit virtuální adopcí Luckyho postupujte, prosím, následovně:

1) vyplňte všechny údaje v přihlášce, kterou naleznete (zde) a zašlete nám ji :

a) e-mailem na tschulz@centrum.cz

b) nebo poštou na adresu: Útulek pro opuštěné a nalezené psy, Slezské Pavlovice 224, 793 99 Osoblaha

2) zašlete Vámi darovanou finanční částku dle zvoleného způsobu – viz text přihlášky.

Po obdržení platby Vaše jméno zveřejníme v seznamu virtuálních patronů na webu. Budeme Vás také pravidelně informovat o tom, jak se zvířeti daří a zasílat jeho fotky. Pokud budete chtít pejska či jiné zvířátko navštívit či mu(jí) poslat nějaké pamlsky, vše samozřejmě uvítáme.

Archiv
počet umístěných zvířat: 14

Zde se můžete podívat na “mazlíky” umístěné v nových domovech. Pokud nám budou zaslány fotografie, umístíme je do profilu zvířete a aktualizujeme text.
podívejte se na umístěná zvířátka >>

Podpořte nás:

účet u Komerční Banky 43-8305870257/0100 var. Symbol …………..
(pokud přispíváte na konkrétní zvíře uveďte prosím jako var. symbol evid.č. pejska pokud na účel uveďte to do poznámky k převodu, prosím) V případě potřeby je možné uzavřít smlouvu o sponzorském daru, popř. vydat potvrzení o přijetí daru. Pokud přispíváte na konkrétního psa formou virtuální adopce, do poznámky k účtu uveďte evidenční číslo a jméno pejska.
Nyní v útulku potřebujeme dezinfekční prostředky, dezinsekční, mycí a čistící prostředky, deky, vitamíny. Budeme rádi za vše, co našim svěřencům darujete a moc děkujeme. Vypomoct můžete i venčením pejsků (formulář) a virtuální adopcí (formulář 2). K venčení půjčuje pouze pejsky bezproblémové, takové u kterých nebyl zaznamenán žádný defekt v chování.Seznam pejsků nalezte zde.

Podmínky adopce:

Chceme předcházet tomu, aby se pejskové znovu ocitli na ulici….
Poplatek za převzetí do pěstounské péče je 500,- Kč.

Po zájemcích požadujeme:

  • Platný doklad totožnosti
  • Věk od 18let
  • Vhodné podmínky pro chov
  • Souhlas majitele nemovitosti
  • Absence v seznamu lidí, kteří byli řešeni pro týrání zvířat, či již měli v péči zvíře z útulku a hrubě porušili podmínky péče.
  • Samozřejmostí je vlastní výstroj pro zvíře.

S každým osvojitelem je sepsána písemná smlouva dle platných právních norem. Osvojitel za dodržení výše uvedených podmínek dostane zvíře kompletně očkované, odčervené a v případě krnovských pejsků označené mikročipem.
Osvojitel je obeznámen s případnou návštěvou zaměstnance útulku, při které dochází ke kontrole fyzického a psychického stavu zvířete, kvalitu krmení, místo chovu, veterinární péči. Při drobném nedostatku musí chovatel zjednat nápravu , v horším případě se podniknou kroky k odebrání zvířete z péče osvojitele.
Vrácení zvířete původnímu majiteli:
Vlastník zvířete musí předložit platný doklad totožnosti a dokladovat vlastnictví nalezeného zvířete např. foto zvířete, očkovací průkaz, uvedení čísla čipu či průkazem původu.
Původní vlastník hradí veškeré náklady spojené s nalezením zvířete a následnou péčí o něj, tj. doprava, náklady na ustájení a veterinární péče v útulku dle platného provozního řádu (Ceník útulku). Náklady za zvíře hradí vlastník i v případě, že své zvíře v útulku umístí k adopci.

Provozní doba:

Pondělí až neděle od 8.00 do 16.00 hod.

Zájemci o adopci pejska nás mohou navštívit každý den od 10.00 do 14.00 hod.

Návštěvy pouze na základě tel. domluvy,
volejte: 603 357 111.

Provozovatel útulku:

Tomáš Schulz
Úvalno 224
793 91
IČO: 60758988, DIČ: CZ6903304870

Adresa útulku:

Psí útulek Slezské Pavlovice
Slezské Pavlovice 224, 225
Slezské Pavlovice
793 99

Kontakt:

Tomáš Schulz
tel: 603 357 111
e-mail: tschulz@centrum.cz